Søk etter ansatte

Fritekst:



Organisasjonsenhet:





Ansatte ved AF-IKH

Kontaktpersoner:

Tore Sætersdal ()
Eline Flesjø (Instituttkonsulent)


Nils.I.Agoy@hit.no

Agøy, Nils Ivar

Professor
E-post: nils.i.agoy@hit.no
Tlf: 35952636, rom: 2-353 Bø

Arbeidsområder:

Idehistorie, Historie, Institutt Kultur/Humanistiske fag, Fagkoordinator, IKT for humanister
Bilde Sven.Arntzen@hit.no

Arntzen, Sven

Professor
E-post: sven.arntzen@hit.no
Tlf: 35952741, rom: 5-318 Bø

Arbeidsområder:

Filosofi, Institutt Kultur/Humanistiske fag, Idehistorie
Bilde Herleik.Baklid@hit.no

Baklid, Herleik

Førstelektor
E-post: herleik.baklid@hit.no
Tlf: 35952646, rom: 2-350 Bø

Arbeidsområder:

Vitskapsteori & metode, Kulturstudiet, Kulturhistoriske fag, Institutt Kultur/Humanistiske fag
Marit.Berge@hit.no

Berge, Marit

Høgskolelektor
E-post: marit.berge@hit.no
Tlf: 35952643, rom: 5-317b Bø

Arbeidsområder:

Norsk språk/samf. for utl.stud

Berge, Øyvind

Timelærer
E-post: oyvind.berge@hit.no

Arbeidsområder:

Institutt Kultur/Humanistiske fag, Norwegian Language
Bilde Inger.Birkeland@hit.no

Birkeland, Inger

Førsteamanuensis
E-post: inger.birkeland@hit.no
Tlf: 35952652, rom: 2-346 Bø
Mobil: 004792656236

Arbeidsområder:

Cultural diversity, Flerkulturell forståelse, Cultural theory and analysis, Kulturanalyse, Institutt Kultur/Humanistiske fag

Bjørnsen, Egil

Førsteamanuensis
E-post: egil.bjornsen@hit.no
Tlf: 35952629, rom: 5-319a Bø

Arbeidsområder:

Institutt Kultur/Humanistiske fag, Master i kulturstudier
Anne.S.Blengsdalen@hit.no

Blengsdalen, Anne Svånaug

Førstelektor
E-post: anne.s.blengsdalen@hit.no
Tlf: 35952645, rom: 2-362 Bø
Mobil: 40 24 19 32

Arbeidsområder:

Kandidat- og BA-studiet, Kulturstudiet, Institutt Kultur/Humanistiske fag, Musikk IKH
eirik.brazier@hit.no

Brazier, Eirik

Førsteamanuensis
E-post: eirik.brazier@hit.no

Arbeidsområder:

Historie, Institutt Kultur/Humanistiske fag
Bilde Sigrid.Bo@hit.no

Bø, Sigrid

Førsteamanuensis
E-post: sigrid.bo@hit.no
Tlf: 35952647, rom: 2-364 Bø

Arbeidsområder:

Forskerstilling, Kulturvern, Institutt Kultur/Humanistiske fag, Kulturhistorie
Bilde Otto.Christensen@hit.no

Christensen, Otto Martin

Førsteamanuensis
E-post: otto.christensen@hit.no
Tlf: 35952742, rom: 5-319b Bø
Mobil: 473 24 973

Arbeidsområder:

PhDi kulturstudier, Master i kulturstudier, Idehistorie
Bilde Torild.W.Christensen@hit.no

Christensen, Torild Wagle

Høgskolelektor
E-post: torild.w.christensen@hit.no
Tlf: 35952753, rom: 2-339 Bø

Arbeidsområder:

Kulturarbeid blant barn/ungdom, Institutt Kultur/Humanistiske fag
Rune.Christiansen@hit.no

Christiansen, Rune

Førsteamanuensis
E-post: rune.christiansen@hit.no
Tlf: 35952642, rom: 2-343 Bø
Mobil: 99732971

Arbeidsområder:

Institutt Kultur/Humanistiske fag, Forfatterstudiet
Heidi.Christoffersen@hit.no

Christoffersen, Heidi

Høgskolelektor
E-post: heidi.christoffersen@hit.no
Tlf: 35952740, rom: 5-317a Bø

Arbeidsområder:

Koordinator Scandinav. studies, Norsk språk/samf. for utl.stud, Institutt Kultur/Humanistiske fag
Oyvind.Eikrem@hit.no

Eikrem, Øyvind

Instituttleder
E-post: oyvind.eikrem@hit.no
Tlf: 35952655, rom: 2-335 Bø

Arbeidsområder:

Institutt Kultur/Humanistiske fag
Peter.Fjagesund@hit.no

Fjågesund, Peter

Professor
E-post: peter.fjagesund@hit.no
Tlf: 35952632, rom: 2-349 Bø

Arbeidsområder:

Institutt Kultur/Humanistiske fag, Britisk litteratur
Geir.Grothen@hit.no

Grothen, Geir

Høgskolelektor
E-post: geir.grothen@hit.no
Tlf: 35952651, rom: 2-337 Bø

Arbeidsområder:

Fagansvarlig Kultur og ledelse, Institutt Kultur/Humanistiske fag, Kultur og ledelse
Bilde Kristian.Hanto@hit.no

Hanto, Kristian Ihle

Prosjektleiar
E-post: kristian.hanto@hit.no
Tlf: 35952623, rom: 5-315b Bø
Mobil: + 47 911 37 413

Arbeidsområder:

Politikarskulen, Institutt Kultur/Humanistiske fag, AF utland
Oystein.Heggelund@hit.no

Heggelund, Øystein

Førsteamanuensis
E-post: oystein.heggelund@hit.no
Tlf: 35952637, rom: 2-354 Bø

Arbeidsområder:

Fagkoordinator engelsk, Institutt Kultur/Humanistiske fag, Engelsk

Hjelmbrekke, Sigbjørn

Stipendiat
E-post: sigbjorn.hjelmbrekke@hit.no
Tlf: 35952819, rom: 2-370 Bø

Arbeidsområder:

Markedsorganisering, Kulturøkonomi, Opphavsrett
jens.j.hyvik@hit.no

Hyvik, Jens Johan

Førsteamanuensis
E-post: jens.j.hyvik@hit.no
Tlf: 35952627, rom: 2-352 Bø
Mobil: 90899194

Arbeidsområder:

Historie, Institutt Kultur/Humanistiske fag
Jon.W.Iddeng@hit.no

Iddeng, Jon Wikene

Førsteamanuensis II
E-post: jon.w.iddeng@hit.no
Tlf: 35952642, rom: 2-343 Bø

Arbeidsområder:

Historie, Institutt Kultur/Humanistiske fag
Marit.Johansson@hit.no

Johansson, Marit

SKI-Koordinator
E-post: marit.johansson@hit.no
Tlf: 35952614, rom: 2-358 Bø

Arbeidsområder:

Internasjonal kulturpolitikk, Institutt Kultur/Humanistiske fag
kleppe@tmforsk.no

Kleppe, Bård

E-post: kleppe@tmforsk.no

Arbeidsområder:

Institutt Kultur/Humanistiske fag
Bilde Sture.Kvarv@hit.no

Kvarv, Sture

Professor
E-post: sture.kvarv@hit.no
Tlf: 35952796, rom: 2-355 Bø
Mobil: 90754183

Arbeidsområder:

Institutt Kultur/Humanistiske fag, Kulturadministrasjon, Kulturpolitikk, Samfunnsvitenskap. metode
Nanna.Lokka@hit.no

Løkka, Nanna

Seniorrådgiver
E-post: nanna.lokka@hit.no
Tlf: 35952644, rom: 2-341 Bø
Mobil: 48152783

Arbeidsområder:

Ph.d-graden i kulturstudier, Institutt Kultur/Humanistiske fag, Telemarks historie

Lønn, Cecilie

Timelærer
E-post: cecilie.lonn@hit.no

Arbeidsområder:

Timelærer, Spansk, Institutt Kultur/Humanistiske fag
Bilde Per.Mangset@hit.no

Mangset, Per

Professor
E-post: per.mangset@hit.no
Tlf: 35952649, rom: 2-359 Bø

Arbeidsområder:

Kulturpolitikk, Master i kulturstudier, Kultursosiologi, Institutt Kultur/Humanistiske fag, Kulturstudier

Maupome, Juan C. Gutierrez

Høgskolelektor
E-post: juan.c.maupome@hit.no

Arbeidsområder:

Institutt Kultur/Humanistiske fag, Spansk
Per.G.Norseng@hit.no

Norseng, Per G

Professor II
E-post: per.g.norseng@hit.no
Mobil: 91792937

Arbeidsområder:

Historie, Institutt Kultur/Humanistiske fag
kjell.o.olsen@hit.no

Olsen, Kjell Ole Kjærland

Professor
E-post: kjell.o.olsen@hit.no
Tlf: 35952874, rom: 2-338 Bø

Arbeidsområder:

Institutt Kultur/Humanistiske fag, Kulturanalyse, Kulturpolitikk
Bilde Christina.Sandhaug@hit.no

Sandhaug, Christina

Timelærerkontor
E-post: christina.sandhaug@hit.no

Arbeidsområder:

Institutt Kultur/Humanistiske fag, Engelsk
Bilde Ellen.Schrumpf@hit.no

Schrumpf, Ellen

Professor
E-post: ellen.schrumpf@hit.no
Tlf: 35952628, rom: 2-348 Bø

Arbeidsområder:

Master i kulturstudier, Institutt Kultur/Humanistiske fag
Bilde Ingrid.Skjerdal@hit.no

Skjerdal, Ingrid B Hestvik

Stipendiat
E-post: ingrid.skjerdal@hit.no
Tlf: 35952626, rom: 2-370 Bø

Arbeidsområder:

Norsk, Institutt Kultur/Humanistiske fag
Ingrid.Smedstad@hit.no

Smedstad, Ingrid

Stipendiat
E-post: ingrid.smedstad@hit.no
Tlf: 35952633, rom: 2-370 Bø

Arbeidsområder:

Institutt Kultur/Humanistiske fag, Stipendiat
Sigrid.A.Stykket@hit.no

Stykket, Sigrid Aksnes

Høgskolelektor
E-post: sigrid.a.stykket@hit.no
Tlf: 35952872, rom: 2-361 Bø

Arbeidsområder:

Fagkoordinator norsk, Norsk, Institutt Kultur/Humanistiske fag
Bilde Bente.Stoa@hit.no

Støa, Bente

Førstelektor
E-post: bente.stoa@hit.no
Tlf: 35952648, rom: 2-360 Bø

Arbeidsområder:

Kunstformidling, Institutt Kultur/Humanistiske fag

Svalastog, Marit

Høgskolelektor
E-post: marit.svalastog@hit.no
Tlf: 35952753, rom: 2-336 Bø

Arbeidsområder:

Institutt Kultur/Humanistiske fag, Kulturpolitikk, Kulturplanlegging
Inger-Anne.Softing@hit.no

Søfting, Inger-Anne

Høgskolelektor
E-post: inger-anne.softing@hit.no
Tlf: 35952631, rom: 2-345 Bø

Arbeidsområder:

Engelsk, Institutt Kultur/Humanistiske fag

Tin, Mikkel Bjørset

Professor
E-post: mikkel.b.tin@hit.no
Tlf: 35952659, rom: 5-316 Bø

Arbeidsområder:

Institutt for Folkekultur, Tradisjonskunst
evy.b.tveter@hit.no

Tveter, Evy Beate

Høgskolelektor
E-post: evy.b.tveter@hit.no
Tlf: 35952706, rom: 2-351 Bø

Arbeidsområder:

Nordiske språk, Norsk språk, Institutt Kultur/Humanistiske fag

Utgård, Katrine

Høgskolelektor
E-post: katrine.utgard@hit.no
Mobil: 97585893

Arbeidsområder:

Institutt Kultur/Humanistiske fag, Spansk
Geir.Vestheim@hit.no

Vestheim, Geir

Professor
E-post: geir.vestheim@hit.no
Tlf: 35952653, rom: 2-340 Bø

Arbeidsområder:

Institutt Kultur/Humanistiske fag

Vindenes, Urd

Timelærer
E-post: urd.vindenes@hit.no

Arbeidsområder:

Institutt Kultur/Humanistiske fag
miguel.vazquez-larruscain@hit.no

Vazquez-Larruscain, Miguel

Høgskolelektor
E-post: miguel.vazquez-larruscain@hit.no
Tlf: 35952624, rom: 2-342 Bø

Arbeidsområder:

Spansk, Institutt Kultur/Humanistiske fag
islam.youssef@hit.no

Youssef, Islam

Førsteamanuensis
E-post: islam.youssef@hit.no
Tlf: 35952668, rom: 2-357 Bø

Arbeidsområder:

Institutt Kultur/Humanistiske fag, Engelsk
Kai.Ostberg@hit.no

Østberg, Kai Peter

Førsteamanuensis
E-post: kai.ostberg@hit.no
Tlf: 35952634, rom: 2-344 Bø

Arbeidsområder:

Institutt Kultur/Humanistiske fag, Historie
Arnfinn.Aslund@hit.no

Åslund, Arnfinn

Førsteamanuensis
E-post: arnfinn.aslund@hit.no
Tlf: 35952654, rom: 2-347 Bø
Mobil: 95965960

Arbeidsområder:

Norsk litteratur, Institutt Kultur/Humanistiske fag

Søker du etter en funksjon/fellestjeneste? Se kontaktinformasjon støttetjenester ved HiT